Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/customer/www/lawapj.com/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

E-2 Yatırımcı Vizesi Göçmenlik Avukatı New York

E2 Yatırımcı Vizesi Avukatı New York

Bir girişimci ya da bir iş insanıysanız ve ABD’ye erişim sağlamak istiyorsanız muhtemelen durumunuza en uygun vizeyi arıyorsunuz. İyi haber şu ki, ülkeye giriş yapmak ve işinizi yürütmek için E2 yatırımcı vizesini kullanabilirsiniz.

E-2 vizesinin amacı diğer ülke vatandaşlarının işlerini ABD’de büyütmeleri ve yönetmelerine imkan tanımaktır bu da müdahil tarafların hepsi için olumlu bir deneyim yaratır. Kâr edecek, erişim alanınızı genişletecek ve birçok kişi için istihdam yaratarak ekonomiye katkı sağlayacaksınız. Arzu ettiğiniz sonucu elde etmek için bir adım daha atmadan önce başvuru sürecini ve neden bir E-2 vize avukatı ile görüşmeniz gerektiğini öğrenin.

E2 Yatırımcı Vizesi Gereklilikleri

Hedefiniz mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ilerleyeceğiniz yolu seçmekse E-2 vize gereklilikleri hakkında bilgi edinmek akıllıca bir adımdır. ABD’ye giriş yapmak isteyen yatırımcılar bir Amerikan şirketine büyük bir yatırım yapmak zorundadır, ancak yakın gelecekte yatırım planınız olması halinde de başvurunuz onaylanabilir. Devlet yatırımcıların ülkeye giriş yaptıkları zaman yönetmeyi planladıkları şirketin yüzde 50 hissesine sahip olmalarını gerektirmektedir.

Bir E-2 vizesi aldıysanız ve şirketinizde çalışmak üzere işçilerinizin ABD’ye giriş yapmalarını istiyorsanız, eğer sizinle aynı ülke vatandaşıysalar onlar için E-2 vizesine başvurabilirsiniz. Eğer sunmanız gereken kanıt tipi hakkında sorularınız varsa ilave bilgiler için bir E-2 vize avukatına danışın.

E2 Yatırımcı Vizesi Sınırlamaları

E2 yatırımcı vizesi sınırlamalarını gözden geçirmek de ihtiyacınıza göre doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak ve hata yapmanızı önleyecektir. E2 yatırımcı vizesi ile iki seneye kadar ABD’de kalabilirsiniz.

İlk E2 yatırımcı vizenizin izin verdiğinden daha uzun bir süreyle ABD’de kalmanız gerekiyorsa her iki yılda bir uzatma başvurusu yapabilirsiniz. Bununla birlikte, E2 yatırımcı vizesi alan herkes, E-2 vizesi geçerliliğini yitirdiği zaman ülkeyi terk etmeyi planlamalıdır. Bir uzatma süresi boyunca ABD’de kalmaya ihtiyacınız olması halinde E2 yatırımcı vizesi avukatınız size ne yapacağınıza karar vermekte yardımcı olacaktır.

Bir E2 Yatırımcı Vizesi Avukatı Nasıl Yardımcı Olur

Birçok kişi, herhangi hukuk uzmanının desteği olmaksızın bir E-2 yatırımcı vizesi almaya çalışır ama bu yolu seçmek her zaman akıllıca bir hareket değildir. Bir E-2 vizesi almak için çok sayıda belge sunmanız gerekir ve hata yapmanız halinde bu süreçte itiraz başvuruları yapmanız gerekebilir.

Bir E-2 vizesi avukatı size E-2 vizesi almanızın en iyi seçenek olup olmadığını söyler, ama aynı zamanda belgelerinizi işleme koyar ve sizi bu süreçte temsil ederek size yalnız olmadığınızı gösterir. Bu sadece başarı şansınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda başvuru sürecini hızla ve verimli bir şekilde tamamlamanıza da imkan tanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Merkez ofisi:

Contacts: LawAPJ 65 Broadway, Suite 1603 NY 10006 New York TEL: +1 212 693-3355 / FAX: +1 212 430-6797 / E-MAIL: apjlaw@gmail.com

Telefon görüşmesi:

Lütfen bu kısa anketi doldurunuz ve tüm bilgilerin gizli tutulacagindan emin olabilirsiniz. Anket e-mail veya faks yoluyla gönderilebilir The Questionnaire can be sent electronically or by fax +1 (212) 430-6797

Kişisel danışma:

Danismanlik icin lutfen mesai saatleri icinde ofisimizi arayin. +1 (212) 693-3355