Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/lawapj/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

EB-5 Yatirmci vizesi konusunda avukat Andrew Johnson’un cevaplari (devami)

S: Andrew, verdiğin tüm harika bilgiler için ve bizleri dinleyen yatırımcıların para kaynağının önemini anlamalarına yardım ettiğin için çok teşekkür ederim. Çok fazla bilgi sonucunda kafası karışan veya bugün konuştuklarımızın kendilerini kapsamadıklarını düşünen yatırımcılara ne söyleyebilirsin?

C: Sanırım diyebileceğim en iyi şey asla vazgeçmemeleri olur. Benim verdiğim örnekleri dinleyip, ‘’Benim durumum bu anlatılanların hiçbiriyle uyuşmuyor, EB-5 için hiçbir şansım yok’’ diye düşünen adaylar olur diye endişeleniyorum açıkcası. Yüzlerce vakanın üzerinden burada geçemem çünkü her vakanın kendine özgü durumları var. Yapmamız gereken tek şey her davayı bireysel olarak değerlendirmek. Çoğu zaman para kaynağını ispat edebilme şansımız oldukça yüksek oluyor. İnsanların, ‘’Söylediği hiçbir şey bana uymuyor, demek ki EB-5’e uygun değilim’’ diye düşünmesini istemiyorum. Öyle bir düşünceye sebebiyet vermek istemem, hatta muhtemelen durum bu düşüncenin tam tersi. Eğer elinizde böyle bir para varsa kaynağını ispat etmemiz oldukça yüksek bir ihtimaldir.

S: En karışık durumlarda bile sizin gibi bir göçmenlik avukatıyla çalışarak uygun bir yol çizen yatırımcıların EB-5 için oldukça yüksek şansları var.

C: Kesinlikle. Karmaşık para alışverişleri ve birkaç farklı yerden para kaynağı olan kişilere uygun bir plan çıkartarak başarılı sonuç almaları için yardımcı olabiliriz, daha önce bunu bir çok kez yaptık, göçmenliğe gönderdik ve onay da aldık. İnanıyoruz ki müvekkillerimize onlara uygun bir harita çizerek para kaynaklarını kanıtlamalarında yardımcı olabiliriz.

Özet/Bitiş: Bugünkü yayınımızın sonuna geldik, ancak hızlıca konuştuklarımızı özetlemek istiyorum. EB-5 yatırımınız için size uygun bir plan ve taslak çıkaracak bir göçmenlik avukatıyla görüşmeden para transferleri yapmaya başlamayın. Borç alınımına izin verilse bile, ABD göçmenlik avukatları EB-5 sürecini erteleyeceğinden ötürü borçtan kaçınmanızı tavsiye eder. Para kaynağınızı kanıtlayamayacağınızı düşünseniz dahi, her zaman ikincil kanıtlara başvurarak destekleyici evraklar toparlayabilirsiniz. Para kaynağınızı oluşturabilmek adına arkadaşlarınızdan veya aile bireylerinizden parayı hediye olarak alabilirsiniz. Göçmenlik avukatıyla çizeceğiniz plan sonrasında EB-5 yatırımınızın sonucunda başarı şansınız oldukça yüksektir. Lütfen unutmayın, tüm bu varsayımlar ve örnekler sadece size daha iyi bilgi verebilmek için, yoksa her vakanın kendine özgü detayları vardır. Her EB-5 yatırımcısının para kaynağı EB-5 programıyla ilgili tecrübesi olan bir göçmenlik avukatı tarafından incelenmelidir. Bu yayın hukuki danışmanlık amacıyla yapılmamıştır ve herhangi bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Andrew P. Johnson’la ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için www.lawapj.com u ziyaret edebilirsiniz. Yatırımcıların tecrübeli bir göçmenlik avukatına danışmaları zorunludur, fakat aynı zamanda hisse senedi komisyoncu bir şirketin desteklediği ve ABD yasalarına uygun olan EB-5 yatırımlarına göz atmaları çok önemlidir. Onları ekibe dahil etmek için ek bir ücret ödemek gerekmez ve ekipte bulundurmak oldukça iyi bir seçimdir. EB-5 yatırımcı internet portalına ve EB-5 başvuru süreciyle ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için www.eb-5eb-5.com u ziyaret edebilirsiniz. Andrew, bugün bize katıldığın için çok teşekkür ederiz. Seni tekrar yayınımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Merkez ofisi:

Contacts: LawAPJ 65 Broadway, Suite 1603 NY 10006 New York TEL: +1 212 693-3355 / FAX: +1 212 430-6797 / E-MAIL: apjlaw@gmail.com

Telefon görüşmesi:

Lütfen bu kısa anketi doldurunuz ve tüm bilgilerin gizli tutulacagindan emin olabilirsiniz. Anket e-mail veya faks yoluyla gönderilebilir The Questionnaire can be sent electronically or by fax +1 (212) 430-6797

Kişisel danışma:

Danismanlik icin lutfen mesai saatleri icinde ofisimizi arayin. +1 (212) 693-3355